Bedrijfsomschrijving
Hotel Prinses Juliana is verrassend.
Het hotel is vernoemd naar Prinses Juliana, onze koningin van 1948 tot 1980
(30.04.1909 - 20.03.2004), welke tijdens haar jonge jaren vele malen in dit hotel verbleef.
Het is bijna 100 jaar oud. Het pand is statig en indrukwekkend met een illustere story.
Er is een prachtige parkachtige tuin met serre restaurant en aan de voorkant een gezellig terras.
Het hotel is gelegen aan de rand van het gezellige Valkenburg a/d Geul op slechts 5 minuten loopafstand van het centrum. Maar ook de natuur met haar Zuid Limburgse heuvels en dalen bevindt zich binnen loopafstand. Het natuurpark Ingendael ligt nagenoeg in de achtertuin.
Valkenburg aan de Geul, gelegen op de driehoek Maastricht, Aken, Brussel, is een ideaal uitgangspunt voor het maken van allerlei gezellige, culinaire, wellness, sportieve en aktieve uitstapjes.
Tevens de perfecte uitvalsbasis na een bezoek aan een beurs of congres in een van de congrescentra te Maastricht
Het hotel beschikt, naast de hotelkamers, over enkele unieke vergaderruimtes waar men in een
ongedwongen sfeer het beste uit de meeting kan halen.
Restaurant MAXIMA en restaurant AMALIA.
Gastvrijheid en gastronomie vormen een perfecte harmonie, niet alleen voor de gasten die naar ons komen om zich te laten verwennen of om zich te ontspannen, maar ook voor hen die bij ons vergaderen of een seminar beleggen.
Openingstijden restaurant: dagelijks vanaf 12.00 uur tot 21.00/22.00 uur.
Restaurant Maxima
Is design en modern ge-restyled met behoud van de oude Grandeur. De authentieke kroonluchters geven een bijzondere sfeervolle uitstraling aan het geheel. Wij bieden u een gevarieerde menukaart, welke wisselt met de seizoenen, en gebruiken veelal regionale, nationale en internationale producten welke puur biologisch zijn. Gespecialiseerd in de ”dieetkeuken“ kan iedereen hier gezellig samen uit eten zowel voor ontbijt, lunch als diner met of zonder dieet. Het concept is uniek op een betaalbaar luxe nivo en net zoals Koningin Juliana was: Ongewoon Gewoon.
Restaurant Amalia
heeft een bijzondere stijl, mede door haar ligging grenzend aan de prachtige parkachtige tuin waar de tijd lijkt te hebben stilgestaan. Het geheel doet mediterraan aan en is uitermate geschikt voor feesten van allerlei aard. Op het aangrenzende overdekte en te verwarmen terras met uitzicht op de tuin is het pas echt genieten.
Ook op het terras aan de voorzijde van het hotel of in de lounge is het gezellig zitten eventueel onder het genot van een hapje en/of drankje.
Het hotel beschikt over 15 ruime, in bijzondere stijl ingerichte, hotelkamers allen voorzien van tv, ijskastje, kluis, zitje en badkamer met ligbad, dubbele wastafel, douche, toilet, föhn.
Alle etages zijn per lift te bereiken.
In het hele hotel kunt u gebruik maken van draadloos internet. Dit is gratis.
Alle genoemde prijzen zijn inclusief een uitgebreid ontbijtbuffet welk geserveerd wordt tussen
08.00 uur en 10.00 uur.
Parkeren is mogelijk tegen betaling.
Inchecken kan vanaf 14.00 uur en uitchecken tot 11.00 uur.
Kenmerken
Faciliteiten:| Bar |
| Casino nabij gelegen |
| Congres ruimte |
| Diner |
| Eigen parking |
| Feestlocatie |
| Gratis draadloos internet (WiFi) |
| Lunch |
| Online reserveren |
| Ontbijt |
| Restaurant |
| Roken in bepaalde kamers toegestaan |
| Vergaderaccomodatie |
| Vergaderarrangementen |
| Zaalverhuur |
Voorzieningen kamers:| Bad |
| Broekpers |
| Eigen toilet en douche |
| Haardroger |
| Kluis |
| LCD TV |
| Telefoon |
| Televisie |
| Zit / werkhoek |